حسابداران جوان
ارشد حسابداری - پیام نور - استخدام و کلی مطالب جالب 
قالب وبلاگ

آموزش جامع نرم افزار رافع 7 و اظهارنامه مالیاتی و ارزش افزوده - اوریجینا

"شماره ثبت در اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال : 736
این مجموعه شامل سه بسته اوریجینال بی نظیر می باشد.
1- خود اموز حسابداری نیاز - آموزش تنظیم اظهارنامه ی مالیاتی - اوریجینال شرکتی
توضیحات :
حسن این روش آموزشی در تکرار کلاس بطور دلخواه می باشد. در خودآموز حسابداری نیاز با روشی روبرو می گردید که هرگز در دوره های آموزشی دیگر با آن مواجه نبوده اید و می توانید با مبلغـی اندک برای پیشرفت کاری خود سرمایه گذاری کرده و از هم اکنون چندین برابر آن را به درآمد خود بیفزائید. شما با استفاده از خودآموز حسابداری نیاز تجربه کاری مفید و تکنیکهای کاربردی را به محل کار یا منزل خود برده و در مدتی کوتاه تبدیل به یک حسابدار ماهر شوید. با استفاده از این دوره غیر حضوری، مهارتهای حسابداری را بصورت گام به گام و اصولی به مهارتهای خود خواهید افزود.
در این پکیج شما با سرفصلهای مهم و کلیدی مالیاتی آشنا خواهید شد:
* بستن حسابها و تهیه گزارشات مالی
مهمترین بخش حسابداری در پایان دوره مالی بستن حسابها و تهیه گزارشات مالی می باشد. شما در این فصل با انواع گزارشات اصلی و نحوه بستن حسابهای موقت و به دست آوردن سود یا زیان عملکرد و همچنین بستن حسابهای دائم و انتقال آنها به سال مالی بعد آشنا خواهید شد و ...
* تحریر دفاتر قانونی
دفتر روزنامه و کل به عنوان دفاتر اصلی شرکت شناسایی و تحریر می شود. شما در این فصل با چگونگی ثبت رویدادهای مالی در دفتر روزنامه و انتقال آن به دفتر کل آشنا خواهید شد و عواملی که باعث رد دفاتر خواهد شد به شما آموزش داده می شود و ...
* تنظیم اظهار نامه مالیاتی
یکی از استفاده کنندگان ذیصلاح برون سازمانی شرکت، سازمان امور مالیاتی می باشد. برای اینکه بتوانیم بطور خلاصه عملکرد شرکت را در اختیار ممیزین مالیاتی قرار دهیم تحریر و تنظیم اظهارنامه مالیاتی جزو عناصر مهم در پایان دوره مالی می باشد که شما در این سرفصل از آموزش، با نحوه تحریر و تنظیم اظهارنامه بطور کامل آشنا خواهید شد و ...
* تنظیم اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده
اغلب موسسات و شرکتها، مشمول مالیات بر ارزش افزوده (VAT) می باشند و به دلیل اطلاعات اندک حسابداران در زمینه تحریر و تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده این سرفصل از آموزش می تواند شما را در این مهم بطور مفصل یاری نماید و ...
- جزوات قابل پرینت
معمولاً در هر دوره آموزشی کارآموزان جهت یادگیری بیشتر مطالب گفته شده توسط اساتید، آن مطالب را بصورت یادداشت یا جزوه تحریر می نمایند، در این روش آموزش برای جلوگیری از تحریر مطالب و بالا بردن میزان دقت کارآموزان، این مطالب در نرم افزار بصورت فایلی جداگانه تحت عنوان جزوه آموزشی طراحی شده که شما می توانید به راحتی از آن چاپ و استفاده نمائید.
-قابل نصب بر روی ویندوزهایXp-Seven-Vista
2- آموزش مقدماتی نرم افزار حسابداری رافع 7 به صورت فیلم
توضیحات :
ارائه شده روی یک دی وی دی
قابل اجرا روی رایانه ( کامپیوتر)
تذکر : تکثیر از روی این محصول مجاز نیست. این محصول متعلق به انتشارات کتابدار توس با شماره ثبت 8717 می باشد.
نرم افزارهای حسابداری امروزه کاربرد گسترده ای یافته اند. در این میان نرم افزار رافع 7 در بین بسیاری از شرکت ها و فروشگاه ها مورد استفاده واقع می شود.
این مجموعه در بردارنده ی آموزش نرم افزار حسابداری رافع به شکل فیلم می باشد و به زبانی ساده محیط برنامه را از نصب تا اجرا بیان کرده و در قالب یک مثال ( شرکت شیرین پخش مشهد ) کلیه ی بخش های نرم افزار را آموزش می دهد.
آموزش رافع 7 به شکل فیلم
قابل اجرا روی رایانه های شخصی
قابل اجرا روی دستگاه های پخش خانگی پس از باز کردن فایل فشرده
قابل استفاده برای کلیه افرادی که می خواهند بدون کمک حسابدار از رافع 7 بهره برند.
فابل استفاده برای حسابداران و مدیران مالی
قابل استفاده برای دانشجویان مدیریت و حسابداری برای مقاصد آموزشی
قابل استفاده توسط کلیه ی مراکز آموزشی فنی و حرفه ای و ... برای مقاصد آموزشی
قابل استفاده توسط کلیه ی شرکت ها و موسسات و فروشگاه ها
قابل استفاده توسط کلیه ی مدرسین و دانشگاه ها.
هدیه ی ویژه خرید شما یک جلد کتاب الکترونیکی که به همراه محصول خریداری شده ارسال خواهد شد.
هدیه ی اختصاصی شما تعدادی مقالات زبان اصلی و نیز مقالات فارسی در زمینه ی حسابداری می باشد.
توضیح درباره ی محتوای محصول :
ضمن انجام عملیات توسط مربی از روی دسکتاپ رایانه فیلم برداری شده است و عملیات در حال انجان با توضیحات و صدای مربی همراه است.
مربی در این مجموعه ابتدا مراحل نصب نرم افزار رافع 7 را آموزش داده، سپس به افتتاح سال مالی و ورود اطلاعات یک شرکت فرضی پرداخته و سند و ثبت روزنامه می زند. در نهایت به تهیه ی انواع گزارشات می پردازد.
3- نرم افزار آشنایی با مالیات بر ارزش افزوده :
یک سی دی نرم افزاری
فوق العاده کاربردی.
توضیحات :
با تصویب و اجرای قانون مالیات و عوارض ارزش افزوده دغدغه بیشتر صاحبان شرکتها و اصناف چگونگی اجرای این قانون بوده که در این سی دی به طور کامل و جامع به صورت مولتی مدیا کلیه قوانین ، سوالات ، لایحه ها و نمونه هایی از فرآیندهای مالیات بر ارزش افزوده آموزش داده می شود .
محتویات سی دی شامل :
قوانین با شرح کامل به شرح :
فصل اول – کلیات و تعاریف
فصل دوم – معافیتها
فصل سوم – مآخد ، نرخ ونحوه محاسبه مالیات
فصل چهارم – وظایف و تکالیف مودیان
فصل پنجم – سازمان مالیات بر ارزش افزوده و وظایف و اختیارات آن
فصل ششم – سایر مقررات
فصل هفتم – عوارض کالا و خدمات
فصل هشتم – حقوق ورودی
فصل نهم – سایر مالیات ها و عوارض خاص
فصل دهم – تکالیف سایر قوانین مرتبط و تاریخ اجرا
فیلم ها شامل :
معرفی
اجراء
مزایا
معایب
ویژگیها
نرخ مالیات
نمونه های کاربردی از فرآیند مالیات بر ارزش افزوده شرکتهای بزرگ مانند:
کارخانجات تولید فرش
کارخانجات تولید قند
ایران خودرو
سایپا
فولاد خوزستان
ذوب آهن
مبل سازی
و……
توجه توجه : ادارات،شرکت ها،مراکز فنی و حرفه ای ،مجامع حسابداری ، گروه های دانشجویی و ... در صورت خرید یک جا برای گروه خود از تخفیفات ویژه ی 10 تا 30% برخوردار خواهند شد.
*** هدیه ی ویژه ی خرید شما یک جلد کتاب پی دی اف دیگر است که فایل اشانتیون شما با سی دی محصول ارسالی و در داخل همان سی دی عرضه خواهد شد.
**** جهت بهره مند شدن از اشانتیون های اینترنتی ما حتما آدرس ایمیل و تلفن همراه خود را وارد نمایید.
توجه توجه : این مجموعه ، کتاب کاغذی نیست و به صورت نرم افزار ارائه می شود. کتاب پی دی اف اهدایی به عنوان اشانتیون نیز همین گونه است. ضمنا لزوما کتاب اشانتیون از نظر موضوعی با محصول خریداری شده ی شما یکـسان نیست.
نکته: مشتری گرامی فروش این محصول توسط ما به معنی تایید یا رد محتوای آن نمی باشد و ما در قبال محتویات نرم افزار مسئولیتی نداریم.
تذکر: مشتری گرامی به اطلاع می رسانیم وقتی شما یک سفارش اینترنتی ثبت می کنید، 4 گروه درگیر می شوند. فروشنده، بازاریاب،اداره پست و سایت ارائه دهنده ی خدمات فروش. در صورتی که شما سفارشی مزاحم ثبت کنید، باعث دو اتفاق خواهد شد: 1- اتلاف وقت و هزینه از 4 گروه 2- در صورت برگشت خوردن کالای ارسالی هزینه پستی و خسارات وارده به همراه مالیات متعلقه از حساب فروشنده و بازاریاب کـسر می شود.لذا خواهشمند است نسبت به سفارش اینترنتی تعهد و دقت کافی را داشته باشید.
خریدی به یادماندنی برای شما آرزومندیم.
ارادتمند
تیم فروش فروشگاه
"


[ ۹۱/۰۶/۰۶ ] [ ۲۰:۴۶ بعد از ظهر ] [ حسین ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

لینک های مفید
امکانات وب